.


news

Nový still

2. února 2010 v 21:34 | xoxo-ashley
Ahojky!! Na jednom blogu jsem našla nový still z Warrior. :) (zdroj pod obrázkem :)


Out in West Hollywood

28. ledna 2010 v 8:31 | xoxo-ashley
free image host free image host free image host free image host free image host

Reebok At The Kari Feinstein Golden Globes Style Lounge

28. ledna 2010 v 8:30 | xoxo-ashley
free image host free image host free image host free image host free image host

Ashley: In the car. (18.01.2010)

27. ledna 2010 v 12:19 | xoxo-ashley
Tady ji to mocky sluší.
Líbí se mi ty naušnice a prsten :)
fgfga

ASHLEY @ JIMMY FALLON

24. ledna 2010 v 16:31 | xoxo-ashley
Mluví se o Jimmyho Vánoce s rodinou a její nadcházející vystoupení v Sports Illustrated Swimsuit Issue.
Také, podívejte se na fotky Ashley rozdává autogramy venku před / po show. She looks so tan :) Vypadá to tan:)

Ashley naked ... again.

22. ledna 2010 v 17:55 | xoxo-ashley
Tak tu máme nové scany z Nuts News, kteří se zaměřili na nový photoshoot, který Ashley fotila nahá, dva scany v HQ. Názor si udělejte sami.


Diamond Fashion Show

22. ledna 2010 v 17:54 | xoxo-ashley
Ashley navštívila Annual Awards Season Diamond Fashion Show. Měla nádherný šaty i boty. Moc se mi líbí její účes. :) Fotek je dost, HQ, tak si je užijte. :)

Ashley pro časopis Interview

21. ledna 2010 v 14:59 | xoxo-ashley
New Moon co-star Michael Sheen interviewed Ashley for Interview magazine. New Moon co-star Michael Sheen Ashley rozhovor pro časopis Interview. Together with the interview come three beautiful outtakes. Spolu s rozhovoru přijdou tři krásné outtakes. Enjoy the HQ Outtakes! Užijte HQ Outtakes!
In the Twilight movies, Ashley Greene plays the saga's resident good-girl vampire, Alice Cullen-all pixie haircut and motherly touch, not a hint of bloodlust in her earnest high-school demeanor. V šeru filmy, Ashley Greene hraje sága je rezidentem dobrý-holka upír, Alice Cullen-všechny skřítek střih a mateřské dotek, ani náznak krvežíznivost v ní doopravdy vysoké-škole chování. Greene's career-and her life-has changed dramatically since she was cast in the blockbuster series. Greene kariéra-a-její život dramaticky změnil, protože ona byla obsazena v úspěšném seriálu. For one thing, teenage girls shake uncontrollably and burst into tears when they see her on the street. Pro jednu věc, dospívající dívky nekontrolovatelně třást a rozplakal se, když ji viděl na ulici. For another, it was just a couple of years ago that the 22-year-old Greene was struggling to land guest spots with no dialogue, and almost had to leave Los Angeles and return to her hometown of Jacksonville, Florida, where she'd originally planned to study psychology and law. Za druhé, to byl jen před pár lety, že 22-rok-starý Greene se snažila přistát bodů hosta bez dialogu a téměř musel opustit Los Angeles a vrátit se k jejím rodném městě Jacksonville na Floridě, kde si původně plánovaný na studium psychologie a práva. But now, she's booking movies faster than she can make them-including her first big lead, in the upcoming supernatural thriller, The Apparition. Ale teď, když je rezervace filmy rychleji, než si vydělá je-včetně její první velký náskok, v nadcházejícím nadpřirozený thriller, zjevení. Michael Sheen, Greene's co-star in Twilight and New Moon, recently caught up with the actress. Michael Sheen, Greena co-star v Twilight a New Moon, nedávno dohnal herečka.

Ashley: the InStyle Golden Globe After Party (17.01.10)

20. ledna 2010 v 21:37 | xoxo-ashley
free image hostfree image hostfree image host

Ashley: Oh Canada Gift Suite (15.01.10)

20. ledna 2010 v 21:36 | xoxo-ashley
free image hostfree image host free image hostfree image host free image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image hostfree image host
 
 

Reklama